Shitet lokali 100m2 ne qender te qytetit!DELTA

Shitet nga: DELTA Patundshmeri Sot 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 000 EUR

Adresa: qender
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali ne rrugen Agim Ramadani me pozite ekspozuese,Cmimi per m2 eshte 3500 euro
Informata:044 556 777--049 157 113---049 445 711
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim