Shitet lokali 173m2 ne Arberi!DELTA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: DELTA Patundshmeri Sot 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

242 000 EUR

Sipërfaqe: 173 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ne lagjjen "Arberia"(ish-Drgodan)ofrohet ne shitje lokali modern i madhesise 173m2 i cili ndodhet buze rruges kryesore.Eshte hapsire pa ndarje,i gatshem per fillimin e menjehershem te biznesit perkates.Dokumentacioni i kompletuar,çmimi:1400€ per m2.
Informata:044/556/777--049/157/113--049/445/711
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim