Shitet lokali 318m2 ne qender tek parku!DELTA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: DELTA Patundshmeri Sot 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Qender
Sipërfaqe: 318 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ofrohet per shitje lokali afarist i cili ndodhet afer qendres se qytetit perkatesisht tek parku i qytetit. Lokali ndodhe buze rruges kryesore dhe ka madhesi prej 318m2.Eshte i pershtashem per nje mori veprimtarish, [depo te barnave, sport caffe,puntori te ndryshme, fitnes, puntori per prodhimin e brumerave dhe embelsirave etj. Çmimi per m2 eshte 700 euro Kontakti:044 556 777---049 157 113---049 445 711
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim