Shitet Lokali 39m2 ne Qender te 4 llullat!DELTA

Shitet nga: DELTA Patundshmeri Sot 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Adresa: Qender
Sipërfaqe: 39 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ofrohet per shitje lokali ne qender te qytetit prapa teatrit kombetar ne rrugen "Bajram Kelmendi"me madhesi prej 39m².
Lokali ndodhet ne perdhese dhe arketon qira mujore.Paluajtshmeria disponon listen poseduese.Çmimi:85.000€
Kontakti:044 556 777--049 445 711--049 157 113
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim