Shitet lokali 50m2 ne Dardani!DELTA

Shitet nga: DELTA Patundshmeri Sot 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 000 EUR

Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ndodhet prane bustit Bill Klinton,lokali eshte ne perdhes,me flete poseduese.Kontakti 044 556 777--049 157 113--049 445 711
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim