Shitet lokali 53.7m2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Vlera Sot 16:13 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Adresa: Afër rr Muharrem Fejza
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Kodi 0491

Shitet lokali 53.7m2 ngjitë me rrugën Muharrem Fejza në Mati, afër Pozhegu Brothers. Lokali gjindet në katin përdhes.

383 45 251 251
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim