Shitet lokali 58m2 ne qender prane sheshit!DELTA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: DELTA Patundshmeri Sot 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

310 000 EUR

Adresa: Qender
Sipërfaqe: 58 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ndodhet prane sheshit Zahir Pajaziti ne perdhes eshte ne pozite mjaft strategjike.Ka listen poseduese
Cmimi 310.000 Euro
Informata 044 556 777--049 157 113--049 445 711
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim