Shitet lokali 82m2 ne qender te hotel Grand!DELTA

Shitet nga: DELTA Patundshmeri Sot 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

310 000 EUR

Adresa: Qender
Sipërfaqe: 82 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali ne qender perballe hotelit grand.Lokali eshte perdhes e ulet,me dokumentacion te rregullt
Kontakti:044 556 777--049 157 113--049 445 711
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim