Shitet lokali 88m2 afer rruges B!DELTA

Shitet nga: DELTA Patundshmeri Sot 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 000 EUR

Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 88 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Eshte e kompletuar me invertar bashkekohor,terase prej 60m2,ndodhet buze rruges ne pozite te frekuentuar dendur,arketon qira mujore prej 1500 euro
Kontakti 044 556 777 049 157 113 049 445 7111
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim