Shitet lokali në Fushë-Kosovë, Lagjja Dardania

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Union 03 Korr 16:27 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

2 500 EUR

Sipërfaqe: 122 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali në Fushë-Kosovë,në lagjen ‘Dardania’ me pamje kah rruga kryesore, afër Proper-Pizza.
Lokali ka 122 m2.

Qmimi:2500 EURO për m2
L1Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim