Shitet super lokali ne qender afer sheshit!DELTA

Shitet nga: DELTA Patundshmeri Sot 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Qender
Sipërfaqe: 99 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali 99m2 afer sheshit,ndodhet ne pozite strategjike,arketon qira mujore.Ndodhet ne katin e pare.Cmimi sipas marreveshjes
Informata 044 556 777--049 157 113--049 445 711
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim