MacBook Pro 13" - SSD - I5 2.6 - 8GB - Retina...

Shitet nga: Nik Dje 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 65 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

500 EUR   590 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Prodhuesi: Apple
Modeli: MacBook Pro
I sapo ardhur ne Kosove!
Ne gjendje shume te mire


MacBook Pro 13"- SSD 251GB - 8GB - Retina

Mid 2014
Processor: 2,6GHz Intel Core i5
Hardisk: 251GB SSD
RAM-Minne: 8GB 1600MHz
Grafik: Intel Iris 1536MB
Resolution 2560 x 1600 RETINA

Batteria e mban mbi 9 ore!
Cycle count: vetem 11 !!!


Qmimim e kam zbrit tash dhe eshte i padislutueshem!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim