Kabell Mbushese per Sony PS Vita

Shitet nga: High@Tech Shop 12 Sht 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS Vita
Kabell Mbushese per Sony PS Vita ne vend te adapter dhe per te dhana.E re pa perdor

Shiko fotot

Transport Gratis ne krejt Kosoven

Tel : +38649168307
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim