INSTALIM TË LOJRAVE-SHITJE-SERVISIM PS3-PS4

Shitet nga: PS3 Sot 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
SHITJE TË PS3-PS4

SERVISIM PËR PS3-PS4

INSTALIM TE LOJRAVE NË TË GJITHA MODELET

PS4

FIFA 19
PES 19
UFC 3
FARCRY 5
GTA 5
CALL OF DUTY WW2
CALL OF DUTY BLACK OPS 3
NEED FOR SPEED PAYBACK
NEVER ALONE
MINECRAFT


INSTALIM TË LOJRAVE NË TË GJITHA MODELET

PS3

MBI 150 LOJRA TË NDRYSHME

FIFA 2019
PES 2019
NBA 2018
GTA5
BLUR
CALL OF DUTY BLACK OPS 3
ASSASSINS CREED
ETJ

KEMI EDHE CD ORIGJINALE PËR PS3

RREGULLIM TË GJOISTIKËVE (LEVAVE) PËR PS3-PS4

PAISJE DHE PJESË TË NDRYSHME PER PS3 DHE PS4

HDMI KABËLL 4K

KABËLL PËR MBUSHJE TE GJOISTIKUT (LEVËS)

PS MOVE

KAMER PËR PS3

PS4 KONTROLLER (GJOISTIK) 35 EURO
PS3 KONTROLLER (GJOISTIK) 25 EURO

ETJ

JU MIRPRESIM:

TEL; 044/940075
VIBER; +38344940075
WhatsApp; +38344940075Loj,lojra,videolojra,ps2,ps3,ps4,playstation,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim