INSTALIM TE LOJRAVE-FIFA 19 - GTA5 -ETJ PS3

Shitet nga: FIFA Sot 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
INSTALIM TË LOJRAVE NË TË GJITHA MODELET E PS3

FIFA 19
PES 2018
NBA 2018
GTA5
BLUR
CALL OF DUTY BLACK OPS 3
ASSASSIN'S CREED

DHE SHUMË TJERA MBI 150 LOJRA TË NDRYSHME

TEL: 044/940075
VIBER: +38344940075
WhatsApp: +38344940075
Loj,lojra,videolojra,ps2,ps3,ps4,playstation,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim