INSTALIM TE LOJRAVE-GTA5-FARCRY 5-FIFA19-PS4-PS3

Shitet nga: PES2018 Sot 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
INSTALIM TË LOJRAVE NË :

PS4

FIFA 19
PES 19
UFC 3
FARCRY 5
GTA 5
NBA 19
CALL OF DUTY WW2
CALL OF DUTY BLACK OPS 3
NEED FOR SPEED PAYBACK
NEVER ALONE
MINECRAFT
MAD MAX
SPIDERMAN
JUST CAUSE 3
RED DEAD REDEMPTION

INSTALIM TË LOJRAVE NË :


PS3

FIFA 19
PES 2018
NBA 2018
GTA5
BLUR
CALL OF DUTY BLACK OPS 3
ASSASSIN'S CREED
DHE SHUMË TJERA MBI 150 LOJRA TË NDRYSHME

TEL: 044/940075
VIBER: +38344940075
WhatsApp: +38344940075


Loj,lojra,videolojra,ps2,ps3,ps4,playstation,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim