Kabell per joystick me lu me te Ps2 ne Ps3 dhe PC.

Shitet nga: High@Tech Shop Sot 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
Kabell per joystick me lu me te Ps2 ne Ps3 , PC.
E testuar Funksionon perfekt si ne PS3 dhe ne PC
Kemi ma shume se nje cope
Qmimi fiks !

Transport ne krejt Kosoven per nje cope 6 Euro
per dy copa 10 Euro


Tel : +38649168307 (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim