Kontroller per PS3

Shitet nga: F.S Sot 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
Shes kontroller per PS3 origjinal dhe te dores se dyte me garancion per me shume informata kontakto ne numrin me lart ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim