PS3 ME 30 LOJRA GTA 5-FIFA19 SUPER ÇMIM

Shitet nga: PS3 Sot 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
SHITET PLAYSTATION
PS3 ME 30 LOJRA

GTA5
FIFA 19
FIFA STREET
BLUR
APACHE
FERRARI
ARMY OF TWO
DRAGONBALL
HULK
DUGIMON
BURNOUT
SNIPER ELITE
RAMBO
FIGHT NIGHT
RIO
IRON SKY
MADAGASCAR
MAGUS
ETJ


DHE PAISJE SHTES

TEL : 044/940075
VIBER : +38344940075
WhatsApp: +38344940075












Loj,lojra,videolojra,ps2,ps3,ps4,playstation,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim