PS3 ME QIP DHE 40 LOJRA GTA 5-FIFA19 SUPER ÇMIM

Shitet nga: PS3 Sot 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
SHITET
PLAYSTATION
PS3
ME 40 LOJRA ME T'REJAT


GTA 5
FIFA 2019
FIFA STREET
BLUR
HULK
BURNOUT
SNIPER ELITE 3
FAST&FURIOUS
MOTOR CLUB
ARMY OF TWO
FIGHT NIGHT
DRAGONBALL
LAST DIMENSION
AIR CONFLICTS
GTA SAN ANDREAS
MORTAL KOMBAT
ETJDHE PAISJE SHTESTEL : 044/940075
VIBER : +38344940075
WhatsApp: +38344940075


Loj,lojra,videolojra,ps2,ps3,ps4,playstation,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim