PSMOVE KAMERE DHE PAISJE TJERA

Shitet nga: PS3 Sot 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
SHITEN
PSMOVE
KAMERË
DHE PAISJE TE NDRYSHME PËR PSMOVE

50 EURO


TEL; 044/940075
VIBER; +38344940075
WhatsApp; +38344940075Loj,lojra,videolojra,ps2,ps3,ps4,playstation,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim