Sony Playstation 3-me 14 Lojëra dhe TV-SAMSUNG

Shitet nga: Sony Sot 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 21 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

160 EUR   190 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
Shitet Sony me këto lojëra të instaluara në QIP:
FIFA-19,
FIFA-18,
Battelfield 3,
Assasin Creed BLACK FLAG,
FAR CRY 3,
BLUR,
THE LAST OF US,
UNCHARTED 3,
SNIPER GHOST WARRIOR,
RED DEAD REDEMPTION,
NBA 2K18,
HITMAN TRIOLOGY,
FIGHT NIGHT ROUND 4.
Ekstra loje ne Cd-GTA-5.
Sony vjen me te gjitha kabllat HDMI,kabllin me Scart, dhe me 2 kpntrollera/joystika,
Çmimi i Sony 3--160 euro.
Shitet dhe TV-SAMSUNG-43 INQ i perdorur,
Çmimi 190 euro,
Blerja e TV dhe Sony ka zbritje çmimi 340 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim