SONY PS3 SLIM 320GB + 2 JOYSTICKA + 10 LOJE

Shitet nga: Niti Sot 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 16 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
Shes Sony PS3 Slim 320GB me dy joysticka, 4 loje CD origjinale dhe 6 loje te instalume. Porti i HDMI nukni funksionon, perndryshe perfekt punon

- 2 JOYSTICKA
- KABLLA VGA
- KABLLA HDMI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim