PS4 ME ÇIP DHE 15 LOJRA GTA5 UFC3 ETJ

Shitet nga: PS4 Sot 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS4
SHITET PLAYSTATION

PS4 SLIM

1 KONTROLLER (GJOISTIK)

15 LOJË

GTA5
UFC 3
PES2019
MINECRAFT
DRAGONBALL
MARVEL
MOTOCROS
BEN10
ETJ

DHE PAISJET SHTES (KABLLAT)


TEL;044/940075
VIBER;+38344940075
WhatsApp: +38344940075


Loj,lojra,videolojra,ps3,ps4,ps,playstation,joystick,gjistik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim