Shes Kontroller origjinal per XBOX ONE S

Shitet nga: Samki Sot 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS4
Kontroller origjinal per XBOX ONE S me skin te ushtris. Ekstra i ruajtun

Esht ne gjendje perfekte dhe punojne shume mire.

+38344238344 - Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim