Shitet ps4 model: CUH-2217A

Shitet nga: Xxx 14 Sht 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS4
Shitet ps4 shum pak i perdorur, vjen me: 1 joystick, mouse dhe mousepad, kufje, tastiera, usb port.
Per mashum info shkruj ne viber: +37745576379
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim