Shitet PS4 Slim 500GB me nje Kontroller.

Shitet nga: Ri Dje 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 37 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS4
Shitet PS4 Slim 500GB me nje Kontroller. PS4 eshte ble ne Dhjetor 2018. Shume pak i perdorur dhe ne gjendje te rregullt. Nr telefonit 049169490 Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim