Sony Playstation 4 me 13 loja dhe 2 Gjystik

Shitet nga: Gaming Center Online Sot 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 39 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS4
shes Sony Playstation 4 500 GB ne gjendje krejtsisht te rregullt i perdurun PS4 vjen me 2 Gjystik original te gjitha kabllot e nevojshme me 13 lojera te instalume: Fortnite , Apex Legend , Hitman 2 , Pes 20 Demo , Fifa 19 Demo , Minecraft , Lego , Dragon ball , Warface , Motor, Core Fight 5 , Batman .. Per me shum info kontakto TEL ose VIBER: +38349133446

instagram: @gaming.center
Facebook: Gaming Center Online
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim