PSP GO - Kabell Mbushese dhe Per Lidhje me PC

Shitet nga: High@Tech Shop Dje 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PSP
PSP GO - Kabell Mbushese dhe Per Lidhje me PC,e re pa perdor .
Shiko Fotot.

Transport Gratis ne krejt Kosoven

Tel : +38649168307 (viber & whatsapp)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim