Smart Watch Q90 (Ore te menqura per Femije )

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Elektroshop-ks.com 02 Pri 13:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Smart Watch per Femije Q90 me Touch Screen

✔️ Monitoroni Femijen tuaj prej Telefoni IOS dhe Android
✔️Shikoni Se ku Gjendet Femija Juaj (Lokacioni)
✔️SOS Thirrja deri 3 Numra emergjent
✔️Deri 20 numra te ruajtur
✔️Shikoni se sa Ore Gjume ka Bere Femija Juaj
✔️Shikoni sa Hapa Ka Bere Femija Juaj gjate Dites.
✔️Touch Screen
✔️ Dhe Shume Funksione Tjera

🛣️🚛🚛 Transporti Gratis

📦📦 POROSIT ONLINE Ne INBOX ose ne http://www.elektroshop-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim