Extra Adapter per vetur, Per iPhone Dhe Samsung.

Shitet nga: caki 20 Sht 02:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

17 EUR

Komuna: Prishtinë
📢 OFERTË SPECIALE - Car Wirelees Fast Charger
🔴 Vetëm 17€ 🔴 Oferta vlenë vetëm për pak ditë!

Qi Wireless Fast Charging Technology

Mbështetë funksionin për mbushjen e shpejtë 10W për këto modele #Samsung #Galaxy S9, S9+, S8, S8+, Note 9/8/5, S7,S7 Edge, S6 Edge

Mbështetë mbushjen 7.5W për #iPhone 8, 8 Plus, X, XS, XS Max, XR

Kurse telefonat e tjerë që e kanë teknologjinë e mbushjes pa tela Qi do të mbushen me shpejtësi standarde.

Porositeni tani dhe ne ua sjellim falas brenda Kosovës! Në Shqipëri e Maqedoni transporti kushton 3€

E paguani pasi ta merrni produktin!

Na shkruani këtu ose në telefonin: 045-519-719
Viber & WhatsApp: 0038345519719
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim