Smart cover per samsung galaxy S8

Shitet nga: xx 11 Sht 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 EUR   10 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Smart(intellegent) cover per samsung galaxy S8. Ngjyra e zeze. Sic shihet ne foto cover(fotrolla) eshte e paperdorur dhe shume e pershtatshme per telefon. Cmimi 10euro. Per kontakt +38649662261 ose +38345332414
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim