Airpods 2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Elektroshop-ks.com 11 Gush 15:13 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Kufje me Bluetooth per IOS dhe Android
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim