iCloud clean all iPhone & iPad &iWatch 100% expres

Shitet nga: Adriatik 09 Sht 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Prishtinë
Ristarton servisi
iCloud clean all iPhone & iPad &iWatch 100% expres

Eliminojmë (heqim) iCloud clean nga të gjithë llojet e iPhone modeleve. (kjo nënkupton vetëm passwordat e harruar nga përdoruesi)
RISI - RISI - 23 qershor 2019
Zbritje e madhe për heqjen e iCloudit nga iPhone Xs, Xr, Xs max (clean)

Gjithashtu heqim iCloud nga iPad pro dhe Air, si dhe iWatch si më poshtë:
Apple watch (clean) 1, 2
Apple watch (clean) 3, 4
iPad Mini (clean)
iPad Air (clean)
iPad Pro (clean)

Zbritje e konsiderueshme, data 20 korrik 2019 e në vazhdim
iPhone SE, 6, 6plus (clean) -
iPhone 6s (clean) -
iPhone 6S+, iPhone 7 (clean) -
iPhone 7plus (clean) -
iPhone 8 (clean) -
iPhone 8+, X (clean) -
iPhone Xs, Xr, Xs max (clean) -

Kohëzgjatja e heqjes 24 orë max (zakonisht 6 orë)

Shumica e iPhone kryhen brenda ditës...

Gjithashtu heqim icloud Lost por që ka një mesazh në ekran

Por oferta nuk përfundonme kaq. Heqim edhe kodet e kartelave "SIM not Supported" qe 11 vjet rregullisht. (ofertë speciale për këtë duke filluar nga 5 euro për një seri të iPhoneve më të vjetra deri në 6S)

Poashtu e heqim në kohë reale edhe MDM problemin për 3 minuta nga të gjitha llojet e pajisjeve Apple si iPhone dhe iPad (të gjitha modelet)


Mobishop CUKU
Podujevë
(Gjithashtu edhe në Prishtinë çdo ditë)


Përvoja 18 vjeçare na bën unik


P.S. Gjithashtu i heqim të gjitha llojet e kodeve nga MAC bookët
shikoni linkun në vijim
https://www.merrjep.com/Shpallja/Shitet/Prishtin%C3%AB/ELEKTRONIKA/Servis-p%C3%ABr-Kompjuter%C3%AB/EFI-icloud-heqje-kodi-MacBook-PRO--AIR--iMac--Pro-/8541109
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim