Teras

Shitet nga: Xx 15 Maj 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes teras për lokale të ndryshme është e gjerë 2metra e gjysmë dhe është e gjatë 4metra e gjysmë është e gjitha nga hekuri dhe trashsia e hekurit ësht 6x6
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim