GSM DESKTOP PHONE FOR OFFICE AND HOME

Shitet nga: ga 13 Nën 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
GSM DESKTOP PHONE FOR OFFICE AND HOME, eshte paisje telefonike qe sherben si telefon me kartel GSM (kartel mobili) si dhe me kabelle dy fije te telefonise fikse.

Paisja ne fjal ka tastaturen per dergimin e mesazheve, thirjeve numerike, si pranues dhe dergues i. Thirjeve dhe teksteve.

Njeherit telefoni ka mundesine e lidhjes me PC -kompjuter duke regjistruar thirjet ne data baze form excel.

Telefoni ka baterin e cila mund te sherben 24 ore pa u karikuar fare, si dhe me adapter - rryme.

Po ashtu mund te shfrytezohet edhe rrjeti GPRS i inteenetit.

Per detaje me te hollsishme ju lutem shikoni fotografi

Cmimi per telefon 75 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim