Motorola

Shitet nga: motorola 24 Maj 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Radiolidhje Motorolla te dores Baza dhe Repetitor ,antena e te gjitha llojeve. programim etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim