NDERROJM BIQIKLETEN ME IPHONE 6

Shitet nga: Fatmir 25 Korr 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Jam i interesuar te nderroj biqikleten me iphone 6.
Biqikleta eshte e sapoardhur nga Gjermania vet une e kam bler 170 euro , ka 21 shpejtesi dhe eshte ne gjendje perfekte.
Te interesuarit mund te na kontaktojne ne numrin 045598260.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim