Radiolidhje

Shitet nga: motorola 05 Gush 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Motorola radio komunikimi te dores , per vetur dhe Bazë, repetitor analog dhe digjital , baterija , antena etj. 049 276 390
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim