Samsung J3 2017 pothuajse i ri

Shitet nga: Getoar 22 Korr 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Samsung J3 2017 i ruajtur shum.I perdorur vetem 1 muaj.Samsung është 16 GB,duo sim card dhe mundesi sd card.Kontaktoni ne numer ose ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim