Shitet iphone 7

Shitet nga: Bessi 26 Gush 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 20 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

155 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet iphone 7 i perdorum dhe ka grithje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim