Sony

Shitet nga: Sony 18 Gush 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

12 EUR   15 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet telefoni fiks sony origjinal shum pak i perdorur dhe plotesisht ne rregull.qmimi 12 euro.mund te kontaktoni edhe ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim