Telefon fiks Panasonic

Shitet nga: Sadik 29 Maj 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

35 EUR   50 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes telefonin fiks Panasonic ne gjenjde shume te mire dhe shume pak i perdorur.
Te interesuarit te me kontaktojne ne viber ose whatsapp.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim