Telefon fiks

Shitet nga: Telefon fiks 22 Shk 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Shume pak i perdorur , shume i pershtatshem dhe eshte i ruajtur . Prodhim gjerman
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim