KS-AL-IPTV ME MBI 8000 KANALE DHE MBI 3500 FILMA

Shitet nga: KS-AL-IPTV Dje 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Mirësevini në botën Smart IPTV HD (pa antenë satelitore) e cila është funksionale në të gjithë botën vetëm me linjë të internetit me pakot me mbi 8000 kanale nga mbare trevat Shqiptare dhe Ndërkombëtare si:

600 kanale shqip: DigitalB* Tring* kanale tokësore* si dhe 5000* kanale Ndërkombëtare si: Gjermane*Zvicrane*Spanjolle* French* Suedeze* Angleze* Turqisht* Arabe* Ballkanase* Italjane* Norvegjeze* VOD* Full Movie si dhe mbi **500 kanale SPORTIVE HD** me të gjitha kompeticjonet dhe ligat europjane.
Ne Jemi Lider Tek Ne Gjeni Siguri Dhe Cilsi
Mirsevini
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim