Mbi 6500 kanale nga e gjith bota

Shitet nga: AlbTelekom-IPTV 17 Sht 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Mirësevini në botën Smart IPTV HD (pa antenë satelitore) e cila është funksionale në të gjithë botën vetëm me linjë të internetit me pakot me mbi 7000 kanale nga mbare trevat Shqiptare dhe Ndërkombëtare si: 500 kanale shqip: DigitalB* Tring* kanale tokësore* si dhe 6500* kanale Ndërkombëtare si: Gjermane* Spanjolle* French* Suedeze* Angleze* Turqisht* Arabe* Ballkanase* Italjane* Norvegjeze* VOD* Full Movie si dhe mbi **500 kanale SPORTIVE HD** me të gjitha kompeticjonet dhe ligat europjane. Me mbi 2000 filma nga Kinemat Botrere Kët sistem e përkrahin paisjet në vazhdim: -Smart tv (Samsung-LG)* -TV Smart Android* -Android box* -Star Sat HD* -Mag 250-254-256* -Amiko* -Dream Box 500-800 HD* -Smart phone (android)* -SpiderBox* -PC me Vlc Player* -KODI etj.. Gjithashtu mundësoj shitjen e paisjes: >>MAG 250<< Original me 12 muaj Garancjon. >>Android Box 4K 1GB Ram<< te cilat punojn ne sistemin IPTV me shumë aplikacjone tjera smart. Porosit online dhe porosija arrin per 24h ne tër Kosovën.. Për më shum info shkruani ne Viber: +37745640698 -Ju mirëpresim në qdo kohë..-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim