Premium IPTV -Korrektesi Maksimale, falas 24 ore

Shitet nga: SHITET BIZNESI Sot 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
🥇Eja në shtëpine e Kampioneve🥇
Ne ofrojmë cilësi maksimale të pakove televizive kudo ne botë, mjaftonë te keni Smart TV, Smart Box apo Smartphone
Lista e kanaleve televizive nga
🇽🇰🇦🇱🇲🇰🇩🇪🇮🇹🇫🇷🇭🇷🇳🇱🇹🇷🇪🇸🇵🇱🇩🇰🇹🇩

Te gjitha ligat Sportive⚽️🏀🥊🚴‍♀️🏈🏓🏒⛷
Filma me titra të ndryshëm 🎬🚁📺📽🎞📹
Dokumentarë 📺📹🎥🏞🌇🎑🏙🌉
Radio Shqiptare 🎷🎤🎼🎹🎻🎺

Kyqja behet kudo ne botë mjaftone te keni internet dhe paisie si: Smart TV, Smart Box apo Smartphone.

Thirr në Viber & WhatsApp +377 45 910 919

Kyqja brenda 5 min
Test falas 24h

🥇Ju mirepresim 🥇
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim