IPTV Channels Premium HD Nga Londra

Shitet nga: DiasporaIPTV Dje 03:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
⭐Te Gjithë Vinë te DiasporaIPTV Korrektësi Garanci Kualitet 100%⭐

🔎Ju ofrojmë :
1️⃣Kanale SHQIP dhe ndërkombëtare 🇽🇰🇦🇱🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🇪🇺🇺🇸
2️⃣Kanale SPORT ⚽🏀🥊🏇🏏🏈
3️⃣FILMA dhe Muzikë 🎬🎤🔈
4️⃣Dokumentarë 🏜🗻
5️⃣Kanale Fetare🕌⛪
6️⃣Kanale per te rritur🔞
7️⃣VOD. Me Titra Shqip / Gjermanisht / ITalisht/ Turqisht/ Anglisht/ 📽🎞
.... dhe shum programe te tjera .

Kjo vlen për ju që posëdoni⬇
▫️Smart TV LG - Samsung
▫️Sony TV Smart Android dhe te gjith llojet e smart Tv..
▫️Android Box -dhe paisje tjera televizive.
▫️Aplikacionet: Smart IPTV, StbEmu(Pro), Perfect Player, SetIPTV, SS IPTV, XCIPTV


📅Abonimet tona 3, 6, apo 12 mujore
🕗TEST PROVUS FALAS 24h.
⭐ Nese deshironi sherbime te shpejta ju lutem na shkruni prej ores 11am deri 3pm⭐


▫️Leshojm vetem nje test per mac adresen
▫️Nuk leshojm lidhjen pa u prauar pagesa
▫️Nuk leshojm tese kur ka loja te rendsishme


⭐Paguaj 1 Herë, Shiko në 3 Vende ⭐

Paguaj 1 abonim, shiko në 3 dhoma, në 3 banesa, në 3 shtëpi, në 3 qytete apo 3 shtete të ndryshme në të njejten kohë. Nëse e ndan parapagimin tënd me një familjar apo mik, kostoja e abonimit bie me lirë.


▫️Komunikimi behet vetem ne Viber
📲 Viber: +447983715183
💰Pagesa: Bitcoin, MoneyGram,Western Union, PayPal
👨‍💻 Sherbimi për klient 24/7 . 🔛 . Ju Mirpresim .


DiasporaIPTV është kompani e bazuar në Londer.
Që nga viti 2015, DiasporaIPTV mundëson IPTV shërbime me cilësi të lartë, përmbajtje të gjërë dhe çmimet më të volitshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim