Tv- Lg 52

Shitet nga: Tv Sot 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 21 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: LG
Modeli: Model tjeter
Shitet tv lg 52(138 cm) ne gjendje te rregullet, full hd
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim