TV 42INCH FHD HD HDMI i sapo ardhur nga zvicra

Shitet nga: Bleron Sot 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 22 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shes tv e sapo ardhur nga zvicra ne gjendje te rregullt,gjatsia e ti 42 inch=1.03m,posedon,porta per HDMI,per me lidh me kompjuter,laptop,me USB,SCART,posedon digitronin,po ashtu vlen te ceket se nuk ka as nje grith sikur i ri,per ma shum info kontakto: 045 914 606
tv,televizion,televizor,smart tv,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim